Program: Co ty wiesz o alkoholu

Program "Co ty wiesz o alkoholu?" realizowany byÅ‚ w naszej szkole od czerwca 2015 r. Od wrzeÅ›nia 2015 r. w ramach programu w klasach IV - VI odbywaÅ‚y siÄ™ zajÄ™cia wychowawczo-profilaktyczne. Tematyka zajęć byÅ‚a zróżnicowana na poszczególnych poziomach klasowych. Cykl dla każdej klasy obejmowaÅ‚ 4 godziny zajęć.

Prezentacja pokazujÄ…ca nasze dziaÅ‚ania w ramach programu:  POBIERZ

Kazimiera Sitarz

Type the title here

16 XII 2015 r. odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie podsumowujÄ…ce caÅ‚y program. Uczestniczyli w nim nasi uczniowie i nauczyciele. Gośćmi specjalnymi uczestniczÄ…cymi w spotkaniu byli p. Joanna Walczyk - strażnik i p. BartÅ‚omiej StÄ™bski - starszy inspektor Straży Miejskiej w Lublinie. Uczniowie mieli okazjÄ™ zaprezentować wiedzÄ™ dotyczÄ…cÄ… szkodliwego wpÅ‚ywu alkoholu na organizm czÅ‚owieka oraz obejrzeć krótki materiaÅ‚ filmowy o zgubnym wpÅ‚ywie etanolu na życie mÅ‚odych ludzi. Spotkaniu podsumowujÄ…cemu towarzyszyÅ‚a też sesja plakatowa, przygotowana przez naszych uczniów.

Rok szkolny 2014/2015

Type the title here

W dniu 19 czerwca br. goÅ›ciliÅ›my reprezentacje sÄ…siednich szkóÅ‚ podstawowych. Tego dnia odbyÅ‚ siÄ™ miÄ™dzyszkolny turniej sportowo-profilaktyczny "Co ty wiesz o alkoholu". BraÅ‚y w nim udziaÅ‚ reprezentacje nastÄ™pujÄ…cych szkóÅ‚: SP-29, SP-38, SP42 i oczywiÅ›cie reprezentacja naszej szkoÅ‚y. W skÅ‚ad każdej drużyny wchodzili uczniowie z poziomu klas IV, V, i VI.
W zmaganiach wiedzy i sprawności drużyny zajęły następujące miejsca:
I miejsce-SP 3, II miejsce-SP 42, III miejsce-SP 29, IV miejsce-SP 38.Gratulujemy zwycięskim drużynom !

17.06.2015.
W ramach programu "Co ty wiesz o alkoholu" w naszej szkole odbył się 17.06 2015 r. turniej sportowo-profilaktyczny.

Uczniowie wykazali siÄ™ nie tylko wiedzÄ… o szkodliwoÅ›ci alkoholu, ale także dużą sprawnoÅ›ciÄ… fizycznÄ….W rywalizacji klas IV - I miejsce zajęła klasa IV a, wÅ›ród klas V zwyciężyÅ‚a klasa V b, a wÅ›ród klas VI najlepsza okazaÅ‚a siÄ™ klasa VI d.
!