mgr Urszula Wesołowska

Nauczyciel dyplomowany, absolwentka WydziaÅ‚u Humanistycznego UMCS, kierunek filologia polska, ekspert zasiadajÄ…cy w komisjach ds. awansu zawodowego nauczycieli, egzaminator egzaminu gimnazjalnego. UkoÅ„czyÅ‚a studia podyplomowe "ZarzÄ…dzanie oÅ›wiatÄ…" na Wydziale Ekonomii UMCS oraz "Lider OÅ›wiaty" w Collegium Civitas w Warszawie. Wciąż dba o podnoszenie jakoÅ›ci swojego warsztatu pracy, bierze udziaÅ‚ w szkoleniach i konferencjach. Przez 11 lat pracowaÅ‚a w szkole podstawowej, nastÄ™pnie w gimnazjum  (od 1999). Od 2006 roku sprawowaÅ‚a funkcjÄ™ wicedyrektora. W 2010 roku powierzono jej stanowisko dyrektora w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublinie. Wiele satysfakcji przynosi jej praca z dziećmi i mÅ‚odzieżą. DziÄ™ki jej staraniom wielu uczniów osiÄ…gaÅ‚o sukcesy w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim. Przez wiele lat byÅ‚a wychowawcÄ… i opiekunem samorzÄ…du szkolnego. Jest otwarta na inicjatywy wspóÅ‚pracowników i Å›rodowiska. Lubi podróże w towarzystwie rodziny i przyjacióÅ‚ oraz dobrÄ… książkÄ™.

Wicedyrektor szkoły
mgr Agnieszka Adamczyk-Syta