Mini olimpiada z języka angielskiego dla klas III.

Mini Olimpiada z jÄ™zyka angielskiego

dla uczniów klas trzecich szkóÅ‚ podstawowych miasta Lublin

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziaÅ‚u w III Konkursie Mini Olimpiada z jÄ™zyka angielskiego, który powstaÅ‚ z myÅ›lÄ… o  uczniach klas trzecich. Powodem, dla którego podjęłyÅ›my siÄ™ organizacji konkursu jest fakt, iż uczniowie  tej grupy wiekowej nie mieli dotychczas możliwoÅ›ci sprawdzenia wiedzy i umiejÄ™tnoÅ›ci z jÄ™zyka angielskiego w formie konkursu pozaszkolnego.

Konkurs przeprowadzony zostanie dwuetapowo: I etap konkursu odbÄ™dzie siÄ™ w szkole macierzystej uczestnika, natomiast II w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublinie. Przewidujemy nastÄ™pujÄ…ce typy zadaÅ„: test wyboru, identyfikacja sÅ‚owa niepasujÄ…cego do grupy wyrazów, uzupeÅ‚nianie luk w tekÅ›cie podanymi sÅ‚owami, zadanie typu prawda/faÅ‚sz, uporzÄ…dkowanie wyrażeÅ„, uzupeÅ‚nianie dialogu podanymi zdaniami oraz reagowanie w sytuacjach życia codziennego. Ponadto test drugiego etapu poszerzony zostanie o zadanie sprawdzajÄ…ce umiejÄ™tność rozumienia ze sÅ‚uchu.

Zwracamy siÄ™ z serdecznÄ… proÅ›bÄ… o pomoc w przeprowadzeniu konkursu. BÄ™dziemy wdziÄ™czne za wszelkie uwagi dotyczÄ…ce organizacji i testów konkursowych.

Beata Grabowska

Violetta Salecka

Zaproszenie: POBIERZ

Regulamin Mini Olimpiady: POBIERZ

Lista zagadnieÅ„_zaÅ‚. nr 1: POBIERZ

Karta zgÅ‚oszenia uczestników_zaÅ‚. nr 2: POBIERZ

Zgoda rodziców_zaÅ‚. nr 3: POBIERZ

Mini Olimpiada etap szkolny 2016: POBIERZ

Rok szkolny 2015/2016

W dniu 25 maja 2016 r. odbyÅ‚ siÄ™ miÄ™dzyszkolny konkurs Mini Olimpiada z jÄ™zyka angielskiego dla uczniów klas trzecich szkóÅ‚ podstawowych miasta Lublin, w którym wzięło udziaÅ‚ 29 uczniów.

Laureatami zostali:
Zuzanna Domańska SP nr 21
Kamil Momot SP nr 21
Mateusz Matejko SP nr 7
Weronika Chimiuk SP nr 51
Zofia Szewczyk SP nr 51
Gratulujemy uczniom i nauczycielom.