2023-11-15 09:16:11

Dnia 10 listopada klasa 2a uczestniczyÅ‚a w zajÄ™ciach dotyczÄ…cych pracy i budowy naszego ciaÅ‚a, które poprowadziÅ‚y fizjoterapeuta pani Aldona Gumienniak oraz mama naszego kolegi Wojtka Jakowickiego. Dzieci dowiedziaÅ‚y siÄ™ jak dziaÅ‚ajÄ… serce, pÅ‚uca, mózg czy nerwy, z czego zbudowane sÄ… koÅ›ci, jak wspóÅ‚dziaÅ‚ajÄ… mięśnie, narzÄ…dy i caÅ‚e ukÅ‚ady, by organizm funkcjonowaÅ‚ bez zakÅ‚óceÅ„.

Pod koniec zajęć nastÄ…piÅ‚o rozstrzygniÄ™cie konkursu plastycznego. Komisja konkursowa miaÅ‚a bardzo trudne zadanie, aby wyÅ‚onić zwyciÄ™zców. Wyróżnione zostaÅ‚y trzy prace a wszystkie dzieci otrzymaÅ‚y sÅ‚odki upominek.

DziÄ™kujemy Paniom za przygotowanie niezwykÅ‚ych zajęć, dziÄ™ki którym, to co trudne, staÅ‚o siÄ™ proste.

Uczniowie klasy 2a