2023-10-27 12:54:17

Sukcesy naszych uczniów!

Miasto Lublin rozstrzygnęło konkurs plastyczny dla dzieci przedszkoli i szkóÅ‚ podstawowych pn. „Już kolory wszyscy znamy, segregacjÄ™ uwielbiamy" Konkurs zostaÅ‚ zorganizowany w ramach projektu dofinansowanego przez WFOÅšiGW w Lublinie z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologiczne.

Z wielkÄ… radoÅ›ciÄ… informujemy, że w konkursie tym wyróżnienia zdobyÅ‚o aż czworo naszych uczniów: Amelia Bojarska z kl. 2c, Nikola Brodziak z kl. 2c, MikoÅ‚aj Szyba z kl. 2c oraz Kinga Majewska z kl. 3c. Do konkursu dzieci zostaÅ‚y przygotowane przez p. DominikÄ™ DoÅ‚Ä™gÄ™ i p. DorotÄ™ KoÅ‚sut.

26 października w UrzÄ™dzie Miasta odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste wrÄ™czenie dyplomów i nagród. Po części oficjalnej odbyÅ‚y siÄ™ warsztaty cyrkowe.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które otrzymaliÅ›my dziÄ™ki uprzejmoÅ›ci taty MikoÅ‚aja.

Dominika Dołęga