2023-09-30 05:32:29

Ognisko integracyjne klasy 2c

22 wrzeÅ›nia 2023r. po poÅ‚udniu w  ramach spotkania integracyjnego, uczniowie klasy 2c wraz z rodzicami i wychowawcÄ… spotkali siÄ™ w piÄ™knym ogrodzie u naszego kolegi z klasy Stasia. Tam wÅ‚aÅ›nie zostaÅ‚o zorganizowane ognisko klasowe. Impreza tradycyjnie rozpoczęła siÄ™ od pieczenia kieÅ‚basek i ziemniaków. ByÅ‚ też pyszny bigos i różne sÅ‚odkie smakoÅ‚yki. PiÄ™kna pogoda sprzyjaÅ‚a również zabawom na Å›wieżym powietrzu oraz zawodom sportowym. KolejnÄ… atrakcjÄ… byÅ‚o oprowadzenie nas przez Stasia po swojej posesji i pokazanie zwierzÄ…t, którymi zajmujÄ… siÄ™ jego rodzice. Wszyscy uczestnicy Å›wietnie siÄ™ bawili. Ten piÄ…tkowy wieczór na dÅ‚ugo pozostanie w naszej pamiÄ™ci. Na pewno to powtórzymy… :)

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i gościnę Państwu Agnieszce i Janowi Hanc oraz wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu ogniska.

Wychowawczyni klasy 2c

Karolina Jach