2023-11-03 09:43:01

KÄ…cik wypoczynkowy dla uczniów

Na drugim piÄ™trze powstaje kÄ…cik wypoczynkowy – strefa relaksu dla uczniów. Projekt zostaÅ‚ zainicjowany przez nauczycieli i SamorzÄ…d Uczniowski SP3. PodÅ‚oga zostaÅ‚a wyÅ‚ożona wykÅ‚adzinÄ…, Å›ciana udekorowana tapetÄ…, rozÅ‚ożone siedziska i stoliki. KÄ…cik sÅ‚uży uczniom w czasie przerw i po lekcjach do odpoczynku, rozmów i gier. W zakup tapety, stolików i puf zaangażowaÅ‚ siÄ™ SamorzÄ…d Uczniowski. WykÅ‚adzina zostaÅ‚a zakupiona dziÄ™ki zaangażowaniu sponsora –  rodziców jednej z uczennic. PojawiÄ… siÄ™ jeszcze roÅ›liny, zasÅ‚ony, regaÅ‚ na gry planszowe i magazyny do poczytania. Jest to w tej chwili chyba najbardziej oblegane miejsce w szkole. W zwiÄ…zku z tym planowane jest jeszcze doposażenie kÄ…cika w dodatkowe miejsca do siedzenia, szafki i stoliki. Jak wiadomo jeden pomysÅ‚ rodzi nastÄ™pny, wiÄ™c może powstanÄ… kolejne takie miejsca w naszej szkole.

SamorzÄ…d Uczniowski