2023-11-29 18:41:39

BAL JESIENI

W dniu 23.11.2023r. odbyÅ‚ siÄ™ „Bal Jesieni” dla uczniów klas 1-3 oraz grupy "0”.

Bal otworzyÅ‚a pani dyrektor Urszula WesoÅ‚owska i zaprosiÅ‚a „PaniÄ… JesieÅ„”.

PodtrzymujÄ…c tradycje szkoÅ‚y dzieci uczestniczyÅ‚y w zabawach integracyjnych i tanecznych, a także rozwiÄ…zywaÅ‚y zagadki o tematyce zdrowotnej, przyrodniczej oraz ekologicznej otrzymujÄ…c jesienne znaczki.

Zabawa taneczna skÅ‚adaÅ‚a siÄ™ z dwóch części, pomiÄ™dzy którymi byÅ‚a przerwa na poczÄ™stunek przygotowany przez rodziców. Specjalnie na bal dziewczynki z kl. 3 c zaprezentowaÅ‚y ukÅ‚ady choreograficzne do wielu utworów, przy których wspólnie siÄ™ bawiliÅ›my.

Celem uroczystoÅ›ci oprócz integracji Å›rodowiska szkolnego poprzez zabawÄ™, ruch i taniec oraz ksztaÅ‚towania kompetencji spoÅ‚ecznych, byÅ‚o również ksztaÅ‚towanie kompetencji artystycznych-przygotowanie dekoracji, prac plastycznych zwiÄ…zanych z tematem jesieni oraz zwrócenie uwagi na piÄ™kno polskiej przyrody, darów  jesieni.

Podczas imprezy mogliśmy liczyć na pomoc wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariusza.