Nie pamiętasz hasła? Załóż nowe konto

Laboratium przyszoci

2023-11-24 12:10:07

W dniu 22 listopada 2023 roku odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej „Singing Kids” dla przedszkolaków z Lublina. W tym roku gościło u nas aż 24 młodych artystów. Każdy z nich przyszedł doskonale przygotowany, każdy wykonał inny utwór.

Serdecznie dziękujemy za dostarczenie tak wielu wspaniałych emocji.

Dziękujmy również pani Aleksandrze Pietrzak oraz pani Aleksandrze Palak członkiniom jury, które zmierzyły się z niezwykle trudnym zadaniem wytypowania zwycięzców.

I miejsce ex aequo zajęli:

Agata Goldman z Przedszkola nr 88, z utworem „Little Snowflake”, przygotowana przez panią Martę Gołąb.

Piotr Siudem z Przedszkola Bajkolandia, z utworem „The Wheels On The Bus”, przygotowany przez panią Patrycję Karczewską.

II miejsce ex aequo zajęli:

Zofia Drzewiecka z Przedszkola nr 48, z utworem „Peace”, przygotowana przez panią Monikę Maleszyk.

Jan Peryt z Przedszkola nr 88, z utworem „Zoom, Zoom, Zoom We Are Going To The Moon” przygotowany przez panią Martę Gołąb.

III miejsce

Trio z Przedszkola nr 5, z utworem "Bingo": Tobiasz Musiał, Kajetan Pietraszko oraz Szymon Zezula, przygotowani przez panią Magdę Szacuń-Wołowską oraz panią Annę Gorczycę.

Organizatorzy konkursu: nauczyciele języka angielskiego pod kierunkiem pani Sabiny Dymel-Kot oraz pani Dorota Kloc-Tuchalska.

Dekoracje: pani Sabina Dymel-Kot oraz pani Dorota Kloc-Tuchalska.

Kolejna edycja już za rok!

Serdecznie zapraszamy!