2023-11-29 18:59:51

Światowy Dzień Pluszowego Misia w oddziale przedszkolnym

Nasza grupa 0 „a” obchodziÅ‚a niezwykle miÅ‚e i przyjemne Å›wiÄ™to - Åšwiatowy DzieÅ„ Pluszowego Misia. DzieÅ„ ten przypada na 25 listopada, czyli w rocznicÄ™ powstania pierwszej pluszowej maskotki w ksztaÅ‚cie misia. Pluszowy miÅ› to miÄ™kki i puchaty przyjaciel każdego dziecka na dobre i zÅ‚e chwile.

Dzieci z grupy uczciÅ‚y to Å›wiÄ™to Å›piewajÄ…c misiowe rymowanki oraz uczestniczÄ…c w zawodach sportowych z wÅ‚asnym misiem. Ponadto obejrzaÅ‚y film edukacyjny na temat historii pluszowego misia. Każdy przedszkolak miaÅ‚ okazjÄ™ opowiedzieć o swoim ulubionym przyjacielu, a także spÄ™dzić miÅ‚o dzieÅ„ w jego towarzystwie, przytulajÄ…c go, uczÄ…c siÄ™ z nim i bawiÄ…c w przeróżne zabawy. Przedszkolaki wykonaÅ‚y również piÄ™kne rysunki swoich lub wymarzonych misiów.

Był to wyjątkowo ciepły i puchaty dzień przepełniony ogromem radości.

Wychowawczynie gr. 0 „a”

M. Stępień, D. Kloc-Tuchalska