2023-06-18 20:06:26

MichaÅ‚ Gilewicz z kl. 8c wÅ›ród najlepszych. Najlepsi uczniowie w województwie lubelskim docenieni.

W dniu 12 czerwca 2023 roku w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana PawÅ‚a II odbyÅ‚a siÄ™ Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora OÅ›wiaty we wspóÅ‚pracy z Lubelskim SamorzÄ…dowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023.

GÅ‚ównymi bohaterami uroczystoÅ›ci byli laureaci konkursów przedmiotowych.

Do udziaÅ‚u w uroczystoÅ›ci zostaÅ‚ zaproszony uczeÅ„ naszej szkoÅ‚y MichaÅ‚ Gilewicz z kl. 8c - laureat konkursów: chemicznego i matematycznego.

OgóÅ‚em do wszystkich konkursów przedmiotowych przystÄ…piÅ‚o w bieżącym roku szkolnym 23811 uczniów szkóÅ‚ podstawowych. Laureatami  nagrodzonymi przez Lubelskiego Kuratora OÅ›wiaty zostaÅ‚o 339 uczniów szkóÅ‚ podstawowych.

W dniu 13 czerwca 2023 roku w Zespole SzkóÅ‚ nr 5 odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie laureatów konkursów przedmiotowych z Prezydentem Miasta Lublin, panem Krzysztofem Å»ukiem. W czasie uroczystoÅ›ci nagrody książkowe, dyplomy i jednorazowe miejskie stypendia otrzymali laureaci konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz olimpiad ogólnopolskich oraz uczniowie szkóÅ‚ podstawowych, którzy szczycÄ… siÄ™ najwyższÄ… Å›redniÄ….

MichaÅ‚owi skÅ‚adamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów, a przede wszystkim wiary w swoje możliwoÅ›ci na dalszych etapach edukacji.

Barbara WojtaÅ›

Linki do galerii:

Najlepsi uczniowie w województwie lubelskim docenieni. To laureaci konkursów

Lublin nagrodziÅ‚ najlepszych. Stypendia dla najzdolniejszych uczniów