2023-10-17 11:49:40

KONCERT UCZNIOWIE - SZKOLE

16.10.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Juliusza SÅ‚owackiego odbyÅ‚ siÄ™ koncert zatytuÅ‚owany Uczniowie-Szkole. Impreza zorganizowana zostaÅ‚a w celu uÅ›wietnienia 250. rocznicy powoÅ‚ania Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. WÅ›ród zgromadzonych goÅ›ci znaleźli siÄ™ m. in.: Pani Monika Orzechowska - radna Rady Miasta Lublin, która nie szczÄ™dziÅ‚a sÅ‚ów uznania dla wykonawców. GÅ‚os zabraÅ‚a również Pani Celina Stasiak - prezes oddziaÅ‚u ZwiÄ…zku Nauczycielstwa Polskiego w Lublinie, gratulujÄ…c uczniom doskonaÅ‚ego wystÄ™pu. Ponadto licznie przybyli również emerytowani pracownicy szkoÅ‚y, których wyraźnie wzruszyÅ‚ wystÄ™p solistów i chóru. Uroczystość zakoÅ„czyÅ‚o spotkanie uczestników koncertu, które odbyÅ‚o siÄ™ przy kawie i kawaÅ‚ku domowego ciasta.

Video relacja

piszÄ… o nas: