2023-12-02 15:33:26

Wigilia Å›w. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, to jedyny dzieÅ„ w roku, kiedy możemy oderwać siÄ™ od codziennoÅ›ci, zanurzyć siÄ™ w sferze wróżb i prawdziwej magii.

Z tej okazji 29 listopada sala grupy 0a zamieniÅ‚a siÄ™ w „salÄ™ wróżb”. Ten dzieÅ„ byÅ‚ dla dzieci, dniem radosnych zabaw i wróżb, w których mogÅ‚y poznać swojÄ… bliższÄ… i dalszÄ… przyszÅ‚ość. Podczas różnych wróżb dzieci mogÅ‚y siÄ™ dowiedzieć, co czeka je w przyszÅ‚oÅ›ci: szczęście, pieniÄ…dze, czy może jakaÅ› inna niespodzianka. Nie zabrakÅ‚o wróżb z ustawianiem butów zarówno dziewczynek, jak i chÅ‚opców, przekÅ‚uwania serduszek z imionami oraz wróżenia za pomocÄ… wirujÄ…cej butelki. Każdy przedszkolak z pomocÄ… magicznego spinera mógÅ‚ wywróżyć swojÄ… Å›wietlanÄ… przyszÅ‚ość i dowiedzieć siÄ™, jaki zawód bÄ™dzie wykonywaÅ‚ jako osoba dorosÅ‚a. Z magicznego kapelusza czarownicy każdy wylosowaÅ‚ przepowiedniÄ™.

Wszyscy wspaniale siÄ™ bawili, humory dopisywaÅ‚y, a przepowiedziana przyszÅ‚ość zawsze może siÄ™ speÅ‚nić. PamiÄ™tamy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

Wychowawczynie grupy 0 „a”

Dorota Kloc-Tuchalska, Marta Stępień